Yardıma Muhtaç Kişilere Gıda Yardım Paketi Dağıtıldı.

Yardıma Muhtaç Kişilere Gıda Yardım Paketi Dağıtıldı.

Ermenek ve Çevresi Kültür ve Sosyal Dayanışma Vakfı olarak geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, gıda malzemesinden oluşan bir yardım paketi hazırlanarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza belediyelerimiz vasıtasıyla dağıtılmasına karar verilmiştir.


Bu kapsamda içinde; 3 adet yarım kg’lık makarna, 1 kg kırmızı mercimek, 1 kg pirinç, 1 lt ayçiçeği yağı, 1 adet yarım kg çay ve 2 kg toz şekerden oluşan 600 adet yardım paketi hazırlanmıştır.

Bir poşete konulan malzemeler etiketlenerek Ermenek, Güneyyurt, Kazancı, Göktepe, Sarıveliler ve Başyayla Belediye Başkanlığınca yöremiz halkına dağıtılmıştır.

Yardıma muhtaç kişilere gıda yardım paketi dağıtımına fitre ve zekatları ile katkıda bulunmak isteyenler, Vakfımızın Vakıflar Bankası Bostancı Şubesinde bulunan TR61 0001 5001 5800 7300 5773 56 numaralı ibanına, Ermenek ve Çevresi Kültür ve Sosyal Dayanışma Vakfı adına ramazan yardımı açıklaması ile gönderebilirler.

Bu yardımın yapılmasına destek veren hemşerilerimize ve gıda yardım paketlerinin ihtiyaç sahiplerine dağıtılmasını sağlayan yöremiz Belediye Başkanlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.

ERÇEV 10 Nisan 2021

Gıda Paketi_1
Gıda Paketi_2
Gıda Paketi_3